PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=214803}

Zejście

The Descent
6,3 77 649
ocen
6,3 10 1 77649
6,0 8
ocen krytyków
Zejście
powrót do forum filmu Zejście

Dziewczyna

ocenił(a) film na 10

Której z dziewczynie kibicowaliście, żeby przetrwała? Ja miałem nadzieje, że przetrwa Sam.

theszymonfilipiak

Ja też najbardziej polubiłam Sam i jej bardzo mocno kibicowałam. Na końcu trzymałam kciuki również za Juno, bo pokazała charakter, nie znosiłam zaś Sary. Irytowała mnie od samego początku.

ocenił(a) film na 9
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
theszymonfilipiak

Juno i Beth

ocenił(a) film na 6
theszymonfilipiak

Ja miałam nadzieję, że przetrwa Holly, a tymczasem ona zginęła jako pierwsza xd

ocenił(a) film na 7
theszymonfilipiak

Od początku kibicowałem Sarze i świetnie ją przedstawili w końcówce filmu

ocenił(a) film na 8
Tensor125

Podobnie jak ja :) . Może jeszcze Sam.

ocenił(a) film na 5
theszymonfilipiak

Ja miałem nadzieje że Juno Bardzo mi śie Podobała jak Zagrała i Rola takiej Wojowniczki alee w Sumie to Fajnie by było 3 część oglądnąć gdyby zrobili :D

ocenił(a) film na 8
theszymonfilipiak

Najbardziej Juno i Sam :(

theszymonfilipiak

Ja kibicowałam Juno. Sam okazała się potworem Juno przez przypadek w wyniku zaskoczenia zabija Beth a Sam z premedytacją celowo ją raniła by stała się łatwym celem dla potworów o czymś to świadczy.

ocenił(a) film na 10
katarzyna_czyzyk

Sarah to zrobiła :D Sam sobie dyndała głową do dołu :D

theszymonfilipiak

o moja pomyłka :D Pomyliłam imiona film widziałam dość dawno :D

użytkownik usunięty
theszymonfilipiak

tej co zostala zakosowana w szyje.. :D

theszymonfilipiak

Ja kibicowałam Becce. Zaimponowała mi przechodząc bez wahania na rękach nad przepaścią. Jej duma z sukcesu młodszej siostry była wprost rozczulająca. Widać było, że się bardzo bała tych potworów, ale jej miłość do siostry zwyciężyła i próbowała ochronić ją za wszelką cenę.
Wszystkie dziewczyny były godne podziwu. Walczyły do końca. Ja w momencie, w którym bym zobaczyła takiego potwora, będąc uwięziona w jaskini, chyba bym popełniła samobójstwo...

Cathrine08

Juno , Sarah się tylko zemściła okropne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones